Avdelingene og direkte tilsluttede medlemmer kan søke NTL Forskningsinstitutter om støtte til ulike aktiviteter som gjennomføres lokalt. Det kan være kurs, gjennomføring av møter, verve- eller profileringstiltak eller annet dere måtte finne på. Det er utarbeidet retningslinjer for hvilke aktiviteter dere kan søke om aktivitetsstøtte for. Det er også utarbeidet et enkelt søknadsskjema for å søke om aktivitetsstøtte samt et skjema for utbetaling av aktivitetsstøtten.
Søknadene sendes oss så snart som mulig forut for arrangementet. Søknadene behandles på styremøtene som normalt er i februar, mai, september og november (se egen kalender – Torunn, kan du legge inn lenke til denne?).
Ta kontakt med leder Vibeke Vandrup Martens eller kasserer Hebe Gunnes dersom dere har noen spørsmål og/eller trenger hjelp med dette. Styret i NTL Forskningsinstitutter kan også kontaktes på e-post ntlforskning@gmail.com
Tittel![]() ![]() |
Type![]() ![]() |
Publisert![]() ![]() |
|
---|---|---|---|
Søknad om aktivitetstøtte | Listeelement | 29.11.17 | |
Retningslinjer for aktivitetsstøtte | Listeelement | 14.11.16 | |
Refusjon av utlegg | Listeelement | 29.11.17 | |
Dokumentasjon for utbetaling skjema | Listeelement | 29.11.17 |