Sommerpatruljen 2018!

sommerpatrulje-vaktbikkje-kvad.jpg

Årets sommerpatrulje går av stabelen i perioden 25.06 til 13.07. I fjor satt vi rekord i antall deltakere fra NTL Ung- og den har vi tenkt å slå i år! Patruljen går litt ulikt i de ulike fylkene, så ta kontakt med din lokale LO ungdomssekretær.

Og, som alltid, NTL Ung dekker reise, diett og tapt arbeidsfortjeneste for alle som sier ifra på ung@ntl.no
Reiseregningsskjema finner dere her: Sjema

PS. Hvis du ønsker mer informasjon om påmelding og kurs har vi lagt ved en oversikt. Hvis du ikke finner ditt fylke her, ta kontakt med ung@ntl.no eller din fylkessekretær i LO.

Kontaktinfo til ungdomssekretærer per fylke:

Navn

Fylke

E-post

Telefon

Trine Amundsen

Finnmark

trine.amundsen@lo.no

920 82 442

Stein Arnold Kristiansen

Troms

stein.kristiansen@lo.no

920 91 868

Raymond Alstad

Nordland

raymond.alstad@lo.no

922 2 5068

Malin Buan

Nord-Trøndelag

malin@lo.no

905 01 819

Amund Losen Moholdt

Sør-Trøndelag

amund.moholdt@lo.no

922 12 389

Kent Logan Jelle

Møre og Romsdal

klj@lo.no

412 96 737

Øyvind Møller

Sogn og Fjordane

oyvind.moller@lo.no

901 83 803

Miriam Jordal Sorø

Hordaland

miriam@lo.no

994 00 659

Anniken Tjøstheim

Rogaland

anniken.heimdal.tjostheim@lo.no

908 29 847

Lars Berger

Vest-Agder

lars.berge@lo.no

959 48 195

Fidan Mamedova

Aust-Agder

fidan.mamedova@lo.no

962 32 717

Li-Mei Bergli

Telemark

li-mei.berglid@lo.no

454 46 405

Pia Johansen

Vestfold

pia.johansen@lo.no

481 79 268

 

Østfold

   

 

 

 

 

Julia Hansen

Oslo/Akershus

julia@lo.no

908 50 567

Tonje Kristensen

Buskerud

tonje.kristensen@lo.no

411 64 366

Linda Rye

Oppland

lkr@lo.no

906 24 047

Svein Olav Lium

Hedmark

svein.olav.lium@lo.no

479 04 874

Vi tar forbehold om endringer i listen.

 

LOs sommerpatrulje

Relaterte dokumenter for LOs sommerpatrulje

Deling